Apartament ne shitje 3+1 te Rruga e Kavajes ! , Tirana

Per Shitje 145,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1750
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 110 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 145,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 3+1 te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Apartamenti ka orjentim Jug-Lindje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital

Prona të ngjashme