Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit te Thate. , Tirana

Per Shitje 1,220 €

Karakteristikat

  • ID: REA1753
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 139 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,220 €
  • Cmimi/m2: 1220€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 prane Liqenit te Thate. Shitet apartamenti tek Kompleksi Xheluks tek Liqeni Thate ne katin e 5 buze rruges kryesore, ne nje prej zonave të Tiranës në zhvillim të favorshem kohët e fundit . Apartamenti ka siperfaqe totale 139.7m2 dhe eshte ne ndertim e siper. Organizohet ne nje sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mire orientuar dhe ofron ndricim gjate gjithe dites. Pozicionohet ne katin 4 te nje objekti ne ndertim e siper te paisur me ashensor. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, kontaktoni ne: 0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

  • View to Lake
  • View to Mountain

Prona të ngjashme