Ambient komercial me qera ne Kamez ! , Tirana

Per Qira 1,250 €

Karakteristikat

 • ID: REA1760
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 250 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,250 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient komercial me qera ne Kamez ! Ambienti ka siperfaqe 250 m2 , e ndare ne dy ambiente perkatesisht njeri 170 m2 dhe tjetri 80 m2 eshte kati i dyte i nje prej qendrave te ndertuara sipas standarteve bashkekohore ne Kamez . Ambienti eshte i pozicionuar ne rruge kryesore. Objekti funksionon per banim dhe nje pjese si qender biznesi. Ambjinti do ju dorzohet I perfunduar, shtrimi I dyshemese, ndricimi, aspirimi, te cilat nga momenti qe ju vendosni behen gati per 1 jave. Vlera e qerase eshte 5 euro m2 (Bruto) per siperfaqe 250 m2 dhe per siperfaqe me shume se 250 eshte 4 euro m2 (Bruto). Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990
Per perdorimin e ambjenteve te qendres se biznesit perdoren shkallet e levizshme pra Jo ashensori. Ambjentet kane nje tualet secili. Vlera e administrimit eshte 1000 lek.

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School