Apartament ne shitje 1+1,tek Kthesa e Kamzes! Tek pallatet e verdha, Tirana

Per Shitje 59,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1762
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 62 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 59,000 €
  • Cmimi/m2: 850€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1,tek Kthesa e Kamzes! eshte i organizuar ne dhomen e ndenjejes dhe ambientin e gatimit----dhome gjumi---tualet--ballkon.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkohore.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ,i pajisur me ashensor.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990