Ambient Komercial per Shitje te Pazari Ri. , Tirana

Per Shitje 93,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1767
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 25 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 93,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial per Shitje te Pazari Ri. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne zemer te Tiranes. Ambienti ka siperfaqe 25.5 m2 dhe lartesi 3,5 m. Ambienti diponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne katin 0 me fasade xhami nga Pazari i ri pasi pasi ndodhet brenda saj si Lokacion. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , gjithashtu dhe nje mundesi me potencial investimi ne sektorin e Real Estate . Momentalisht prona eshte e dhene me qera per nje kohe te gjate me nje qera teper te mire. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme