Ambient Komercial per Shitje te Pazari Ri. Rruga Qemal Stafa, Tirana

Per Shitje 83,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1768
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 21 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 83,000 €
  • Cmimi/m2: 5000€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial per Shitje te Pazari Ri. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne zemer te Tiranes. Ambienti ka siperfaqe 21.1 m2 dhe lartesi 3,5 m. Ambienti diponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne katin 0 me fasade xhami nga Rruga Qemal Stafa. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , gjithashtu dhe nje mundesi me potencial investimi . Momentalisht prona eshte e dhene me qera prej nje kohe te gjate. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • View to Mountain

Prona të ngjashme