Apartament me qera 2+1 te Komuna e Parisit ! , Tirana

Dhene me qira 800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1769
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 130 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera 2+1 te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit , ajo matrimoniale e cila ka gardirobe dhe tualet te dedikuar , dhoma e femijeve e cila ka ballkon . Apartamenti eshte i mobiluar me nje firniture cilesore e brendeve me te mira . Apartamenti eshte i projektuar me arkitekt . Eshte pjese e nje kompleksi i cili eshe i ndertuar me standarte te larta . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme