Ambient Komercial per Shitje te Rruga e Elbasanit. , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1775
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 195 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial per Shitje te Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne zemer te Tiranes. Ambienti ka siperfaqe 195 m2 dhe lartesi 3,5 m. Ambienti diponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne katin 1 me fasade xhami nga Rruga e Elbasanit pasi pasi ndodhet buze rruges Kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , gjithashtu dhe nje mundesi me potencial investimi ne sektorin e Real Estate . Momentalisht prona eshte e dhene me qera per nje kohe te gjate me nje qera teper te mire. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Prona të ngjashme