Ambient Komercial ne shitje prane Spitalit Amerikan 3. rruga "Bedri Karapici" prane Amerikan 3, Tirana

Per Shitje 83,860 €

Karakteristikat

  • ID: REA1809
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 88 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 83,860 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Ambient Komercial ne shitje prane Spitalit Amerikan 3. Ambienti ka siperfaqe 88.28 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , gjithashtu dhe nje mundesi me potencial investimi . Momentalisht prona eshte ne fazen perfundimtare te ndertimeve. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme