Ambient Komercial me qera ne afersi te Prokurorise. Rruga Haxhi Dalliu ne afersi te Mine Pezes, Tirana

Dhene me qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1815
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 54 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial me qera ne afersi te Prokurorise.Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri te ndertuar me standarte bashkekohore . Ambienti ka siperfaqe te brendshme 54m2 dhe nje hapsire 90 m2 verande. Objekti ka vendndodhjen prane Prokurorise ne afersi te rruges Mine Peza . Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990