Apartament ne shitje 1+1,ne rrugen "Tre Deshmoret",Yzberisht! Rruga "Tre Deshmoret",Yzberisht, Tirana

Per Shitje 56,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA1816
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 65 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 56,100 €
  • Cmimi/m2: 850€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1,ne rrugen "Tre Deshmoret",Yzberisht! Apartamenti ka siperfaqe 65.1m2,dhe organizohet ne:Sallon ndenjeje+dhome gjumi+tualet+ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne pallat te ri te sapo perfunduar.Ndertim shume cilesor.Prona disponon hipoteke.Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme