Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 93.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartamen 2+1 te rruga 5 Maj![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located on 5 May street![/EN-GB] [Views] => 27 [Exclusive] => [Reference] => 726 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713431 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super apartament te rruga 5 Maj. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati me 6 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjenje, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete gjithashtu eshte i paisur me sistem ngrohje-- ftohje CHILLER si dhe grilat i ka me sistem elektornike me telekomande. Apartamenti disponon hipoteke. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990 [/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located on 5 May street! The apartment is located on the 3rd floor of a 6 story building. The apartment is organized in a living room with two bedrooms as well as two bathrooms and is equipped with a heating system - the CHILLER cooling system also has a remote control grill. The apartment has a mortgage. For more information contact us at C: 0684073987 or 0684073990 . [/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 83700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 02adbf7a-f059-7cc1-81db-c653b11104ea [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 900 ) [1] => Array ( [GrossArea] => 116.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located near 'Ismail Qemali' high- school![/EN-GB] [Views] => 92 [Exclusive] => [Reference] => 724 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713430 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 si dhe organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon .Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar per banim. Per me shume informacion kontaktoni ne C. 0694073990 ose E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located near 'Ismail Qemali' high- school! The apartment has 116 m2 of space and the interior of the apartment consists of 2 bedrooms, living room and shared kitchen, toilet and balcony. Contact C. 0694073990 or E. [email protected] for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => -208800.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => f18052d5-d5e4-9fb5-47d0-34b96af924c0 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1800 ) [2] => Array ( [GrossArea] => 104.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ![/SQ-AL] [Views] => 2711 [Exclusive] => [Reference] => 724 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713429 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te salloni i dites ne te cilin ndodhet dhe kendi i gatimit, tre dhomat e gjumit dy tualete dhe ballkoni . Apartamenti eshte pjese e Kristal Center , ndodhet ne katin e katert . Ka orintim Veri-Perendim . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 110000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => e40aa0d9-9711-53b5-c177-5f6815d7183e [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 84.15000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ![/SQ-AL][EN-GB]For sale 2+1 apartment, located in Bardhyl Street![/EN-GB] [Views] => 123 [Exclusive] => [Reference] => 722 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713428 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ! Apartament 2+1 me 2 tualete dhe verandë. Ai ka orientimin Perëndim, Veri-Perëndim dhe ka një dhomë matrimoniale me tualet, një tualet tjetër të përgjithshëm, hapësirën e sallonit dhe kuzhinës dhe një dhomë gjumi tjetër. Të gjithë dhomat kanë akses në verandë. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For sale 2+1 apartment, located in Bardhyl Street! Apartment +1 with 2 toilets and veranda. It has a West-North-West orientation and has a matrimonial room with toilet, another general toilet, lounge and kitchen area, and another bedroom. All rooms have access to the veranda. Contact us at C: 0684073987 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 105010.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 4cf5bf0f-b27e-6299-58ad-493289ce9440 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 1100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]SUPER OKAZION! Shitet njesi komerciale 1100 m2 , me kontrate qiraje 6000 euro ne muaj. [/SQ-AL][EN-GB]OCCASION! For sale commercial unit , 1100 m2 , currently rented on a 10-year contract![/EN-GB] [Views] => 334 [Exclusive] => [Reference] => 722 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713427 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]SUPER OKAZION! Shitet njesi komerciale 1100 m2 , me kontrate qiraje 6000 euro ne muaj. Ambjenti eshte pjese e nje objekti te ri , i cili eshte i pozicionuar buze rruge . Ambjenti ne katin 0 dhe -1 pjese e objektit 6- katesh . Aktualisht kontrata e qerase eshte ne vleren 6000 euro ne muaj . Eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]OCCASION! For sale commercial unit, 1100 m2, currently rented on a 10-year contract! The facility is part of a new facility, which is positioned along the street. The environment on the 0 and -1 floor of the 6- story building. Currently, the rental contract is worth 6000 euros per month. It is a very good investment opportunity. For more information contact us at C: 0686051414 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Laprake [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 760000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 028008b9-b93e-c3c0-c9f3-bafbd976a8bc [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 150.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira apartament 3+1+ garazhd ne Bllok ![/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 3+1 located in the Blloku area! [/EN-GB] [Views] => 231 [Exclusive] => [Reference] => 718 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713424 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet prane Fakultetit te Drejtesise. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,2 tuale si dhe nje verande.Apartamenti ka dritaret e dyert trepleks me gaz ne mes, mobilje te investuara dhe te ardhura te gjitha nga jashte vendit. Ne cmim i perfshire edhe 1 garazhd. Per me shum informacion na kontaktoni ne tel :0684073990 ose email: [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 3+1located in the Blloku area. The apartment is located near the Faculty of Law. The apartment is organized in 3 bedrooms, 2 bathrooms as well as a veranda. Price includes 1 garage. For more information contact us at 0684073990 or email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 134d1b90-0fb7-c369-0aa5-4d8aa70ec834 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 187.16000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre te Hotel Hilton Garden Inn Tirana![/SQ-AL][EN-GB]Office space for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana![/EN-GB] [Views] => 102 [Exclusive] => [Reference] => 717 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713423 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre te Hotel Hilton Garden Inn Tirana . Zyra ka nje siperfaqe prej 187.16 m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe me nje administrim teper profesional. Ambienti eshte open space ka nje pozicion te favorshem. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e kerkuar per zyra pasi ofron shume kushte te mira dhe lehtesira, ka akses te shpejte si per dalje dhe per hyrje ne qytet pasi ndodhet ne nje nder rruget me kryesore te qytetit dhe shume afer unazes se madhe. Godina eshte e paisur me sistem sigurie 24 ore me kamera , ofrohet dhe mundesia e parkimi ne katin -2. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tel.0684073990 ose Email: [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Office space for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana. The office has 187.16 m2 of space, located on the 2nd floor of a new building with an elevator and a very professional administration. The environment is open space has a favorable position. The area where the environment is located is very demanding for offices as it offers many good conditions and facilities, has quick access both to the exit and entrance to the city as it is located on one of the city's main roads and very close to the main ring road. The building is equipped with a 24-hour security system with cameras and the possibility of parking on the 2nd floor. For a property visit contact Tel.0684073990 or Email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => -1400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => feec912b-2658-1adb-c0b7-269a8bbff843 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 7 ) [7] => Array ( [GrossArea] => 200.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira zyre te Hotel Hilton Garden Inn Tirana ! [/SQ-AL][EN-GB]For Rent office located at Hilton Garden Inn Tirana![/EN-GB] [Views] => 1352 [Exclusive] => [Reference] => 716 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713422 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira super zyre tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe me nje administrim teper profesional. Ambienti ka orientim lindje - perendim si dhe siperfaqe te brendshme 200m2. Organizohet ne 6 ambjente te ndryshme te cilat mund te perdoren si salle mbledhjesh dhe si zyre personale dhe 2 tualete.Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e kerkuar per zyra pasi ofron shume kushte te mira dhe lehtesira, ka akses te shpejte si per dalje dhe per hyrje ne qytet pasi ndodhet ne nje nder rruget me kryesore te qytetit dhe shume afer unazes se madhe. Godina eshte e paisur me sistem sigurie 24 ore me kamera , ofrohet dhe mundesia e parkimi ne katin -2. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tel.0684073990 ose Email: [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For Rent office located at Hilton Garden Inn Tirana. The office is located on the 7th floor of a new building with an elevator and a very professional administration. The environment has east-west orientation and 200m2 of internal space. It is organized in 6 different environments which can be used as meeting rooms and as personal offices and 2 toilets. and for entering the city as it is located in one of the main streets of the city and very close to the big ring road. The building is equipped with a 24-hour security system with a camera. At a cost of 1,400 euros is provided and a parking post on the 2nd floor. For a property, visit contact Tel.0684073990 or Email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => -1400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => c8bb2fee-4c24-5cdd-81ff-7e333a1d1ebf [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 7 ) [8] => Array ( [GrossArea] => 112.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! [/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1located at the Ministry of Foreign Affairs![/EN-GB] [Views] => 375 [Exclusive] => [Reference] => 716 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713421 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit ,ajo matrimoniale dhe dhoma e miqve , tualeti dhe ballkoni . Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati i cili eshte i pozicionuar buze rruge cka e ben lehtesisht te aksesushem me te gjitha zonat e tjera te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1located at the Ministry of Foreign Affairs! The apartment is organized in a corridor that distributes to the living room which also has a cooking area, two bedrooms, the master bedroom and the guest room, the toilet and the balcony. The apartment is located on the 8th floor of a building which is located on the side of the street which makes it easily accessible to all other areas of the capital. Contact us at C: 0686051414 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Brryli [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 350.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 5748e17c-815b-be68-bc61-93a1793f7272 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )