Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 93.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartamen 2+1 te rruga 5 Maj![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located on 5 May street![/EN-GB] [Views] => 39 [Exclusive] => [Reference] => 726 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713431 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super apartament te rruga 5 Maj. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati me 6 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjenje, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete gjithashtu eshte i paisur me sistem ngrohje-- ftohje CHILLER si dhe grilat i ka me sistem elektornike me telekomande. Apartamenti disponon hipoteke. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990 [/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located on 5 May street! The apartment is located on the 3rd floor of a 6 story building. The apartment is organized in a living room with two bedrooms as well as two bathrooms and is equipped with a heating system - the CHILLER cooling system also has a remote control grill. The apartment has a mortgage. For more information contact us at C: 0684073987 or 0684073990 . [/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 83700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 02adbf7a-f059-7cc1-81db-c653b11104ea [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 900 ) [1] => Array ( [GrossArea] => 116.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located near 'Ismail Qemali' high- school![/EN-GB] [Views] => 93 [Exclusive] => [Reference] => 724 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713430 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 si dhe organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon .Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar per banim. Per me shume informacion kontaktoni ne C. 0694073990 ose E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located near 'Ismail Qemali' high- school! The apartment has 116 m2 of space and the interior of the apartment consists of 2 bedrooms, living room and shared kitchen, toilet and balcony. Contact C. 0694073990 or E. [email protected] for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => -208800.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => f18052d5-d5e4-9fb5-47d0-34b96af924c0 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1800 ) [2] => Array ( [GrossArea] => 104.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ![/SQ-AL] [Views] => 2753 [Exclusive] => [Reference] => 724 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713429 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te salloni i dites ne te cilin ndodhet dhe kendi i gatimit, tre dhomat e gjumit dy tualete dhe ballkoni . Apartamenti eshte pjese e Kristal Center , ndodhet ne katin e katert . Ka orintim Veri-Perendim . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 110000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => e40aa0d9-9711-53b5-c177-5f6815d7183e [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 84.15000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ![/SQ-AL][EN-GB]For sale 2+1 apartment, located in Bardhyl Street![/EN-GB] [Views] => 128 [Exclusive] => [Reference] => 722 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713428 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ! Apartament 2+1 me 2 tualete dhe verandë. Ai ka orientimin Perëndim, Veri-Perëndim dhe ka një dhomë matrimoniale me tualet, një tualet tjetër të përgjithshëm, hapësirën e sallonit dhe kuzhinës dhe një dhomë gjumi tjetër. Të gjithë dhomat kanë akses në verandë. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For sale 2+1 apartment, located in Bardhyl Street! Apartment +1 with 2 toilets and veranda. It has a West-North-West orientation and has a matrimonial room with toilet, another general toilet, lounge and kitchen area, and another bedroom. All rooms have access to the veranda. Contact us at C: 0684073987 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 105010.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 4cf5bf0f-b27e-6299-58ad-493289ce9440 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 1100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]SUPER OKAZION! Shitet njesi komerciale 1100 m2 , me kontrate qiraje 6000 euro ne muaj. [/SQ-AL][EN-GB]OCCASION! For sale commercial unit , 1100 m2 , currently rented on a 10-year contract![/EN-GB] [Views] => 335 [Exclusive] => [Reference] => 722 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713427 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]SUPER OKAZION! Shitet njesi komerciale 1100 m2 , me kontrate qiraje 6000 euro ne muaj. Ambjenti eshte pjese e nje objekti te ri , i cili eshte i pozicionuar buze rruge . Ambjenti ne katin 0 dhe -1 pjese e objektit 6- katesh . Aktualisht kontrata e qerase eshte ne vleren 6000 euro ne muaj . Eshte nje mundesi shume e mire investimi . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]OCCASION! For sale commercial unit, 1100 m2, currently rented on a 10-year contract! The facility is part of a new facility, which is positioned along the street. The environment on the 0 and -1 floor of the 6- story building. Currently, the rental contract is worth 6000 euros per month. It is a very good investment opportunity. For more information contact us at C: 0686051414 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Laprake [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 760000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 028008b9-b93e-c3c0-c9f3-bafbd976a8bc [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 52.20000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 1+1 te rruga Dritan Hoxha ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 1+1 located in Dritan Hoxha street![/EN-GB] [Views] => 324 [Exclusive] => [Reference] => 715 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713420 [NettArea] => 45.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet prane Drejtorise se Doganave. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me dhjet kate. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi si dhe nje tualet i cili eshte i paisur me dritare . Apartamenti eshte i paisur me sistem ngrohje - ftohje Chiller Inverter. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]One bedroom apartments for sale in Dritan Hoxha street. Apartment near the Customs Administration. The apartment is located on the 6th floor of a 10-storey building that is of high quality. The apartment has a living room with kitchen, a bedroom as well as a toilet which is fitted with a window that offers natural ventilation. The apartment is equipped with Chiller Inverter cooling heating system. For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Laprake [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 50000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 86b7a2c2-dc0b-3f8f-26cc-93b4e559d1c3 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2 + 1 ![/EN-GB] [Views] => 533 [Exclusive] => [Reference] => 713 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713419 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super apartament i investuar.Apartamenti eshte i kompletuar ne menyre bashkekohore dhe eshte i paiusur me hipoteke. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe eshte i arreduar me arkitekt. Ka akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore,100 m distance jane linjat e urbanit.Apartamenti ka parket laminat cilesor AC5 ne gjithe apartamentin,punime gipsi me dekor modern,mermer dekorativ,termoizolim,etj.Apartamenti ka orientimi Lindje-Jug-Perendim me ajrim natyral ne cdo dhome dhe ne kuzhine e tualet. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje,nje dhome gjumi martesore, nje dhome gjumi femijesh, nje dhome garderobe e pajisur me dollap te bere me porosi, nje tualet me lavatrice larese tharese Sharp ,vaske e hidrosanitaret.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje visit ne prone mos nguroni ten a konaktoni ne tel. 0684073990 ose email : [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2 + 1. Detail super invested apartment with 2 bedrooms, toilet, large corridor, wardrobe, separate kitchen, contemporary, fully renovated, fully furnished, architecturally furnished. It has direct access to the main road, 100 m distances are the urban lines Kinostudjo and New Tirana, 10 min from the center and the lake. The apartment has AC5 laminate flooring throughout the apartment, gypsum works with modern décor, decorative marble, thermal insulation, furniture They are all new. The apartment is oriented East-South-West with natural ventilation in every room and in the kitchen and toilet, catches the sun all day long. The apartment is organized in a large living room with a sofa, dining table, lounge, air-conditioner, plasma tv, a king-size bed with a king-size bed 180x200 with high-quality memory mattress. The bed is equipped with a container under the mattress. bedding or laundry set, a kid's bedroom with custom wall decor and bedding (at the moment the bed is as the wedding room looks in the picture), a wardrobe room with custom made a closet, a washbasin toilet Sharp dryer, bath and toilets. The apartment is sold furnished.[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 100000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => c09aabb0-2cef-b39d-9c40-424f96190a08 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1000 ) [7] => Array ( [GrossArea] => 625.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Toke Truall te rruga Elbasanit ![/SQ-AL][EN-GB]Land for sale in Elbasani street![/EN-GB] [Views] => 111 [Exclusive] => [Reference] => 352 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713414 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet toke truall ne rrugen e Elbasanit ! Toka ndodhet ne rrugen kryesore me nje hapsire 625m2. .Toka shitet me 850 euro m2 si dhe disponon dokumentacion te rregull hopotekimi. Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Land for sale in Elbasani street! The land is located on the main road with a space of 650m2. The land is for sale at 850 euro m2 and has regular mortgage documentation. For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => -531250.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 40853558-9be1-b2b4-fa1b-f02e78369730 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 850 ) [8] => Array ( [GrossArea] => 114.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartamente 3+1 ne Don Bosko ![/SQ-AL][EN-GB]For sale 3+1 apartment in Don Bosco![/EN-GB] [Views] => 285 [Exclusive] => [Reference] => 351 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713412 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartamete 3+1 ne Don Bosko.Apartameti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati me 11 kate si dhe ka nje siperfaqe prej 114m2.Apartamenti ka orjentim nga veri perendim .Apartamenti organizohet ne nje dhom ndenje sebashku me ambjentin e gatimit ,dy dhoma gjumi, nje dhome studimi ,dy tualet si dhe dy ballkone.Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For sale 3+1 3 apartment in Don Bosco! The apartment is located on the 10th floor of an 11-story building and has 114m2 of living space, it has a north-west orientation. , a study room, two toilet, and two balconies. For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Don Bosko [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 127000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 2065f69a-b469-4b21-c4b3-07c5b0581412 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )