Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 150.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira apartament 3+1+ garazhd ne Bllok ![/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 3+1 located in the Blloku area! [/EN-GB] [Views] => 231 [Exclusive] => [Reference] => 718 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713424 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet prane Fakultetit te Drejtesise. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,2 tuale si dhe nje verande.Apartamenti ka dritaret e dyert trepleks me gaz ne mes, mobilje te investuara dhe te ardhura te gjitha nga jashte vendit. Ne cmim i perfshire edhe 1 garazhd. Per me shum informacion na kontaktoni ne tel :0684073990 ose email: [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 3+1located in the Blloku area. The apartment is located near the Faculty of Law. The apartment is organized in 3 bedrooms, 2 bathrooms as well as a veranda. Price includes 1 garage. For more information contact us at 0684073990 or email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 134d1b90-0fb7-c369-0aa5-4d8aa70ec834 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 187.16000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre te Hotel Hilton Garden Inn Tirana![/SQ-AL][EN-GB]Office space for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana![/EN-GB] [Views] => 102 [Exclusive] => [Reference] => 717 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713423 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre te Hotel Hilton Garden Inn Tirana . Zyra ka nje siperfaqe prej 187.16 m2, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe me nje administrim teper profesional. Ambienti eshte open space ka nje pozicion te favorshem. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e kerkuar per zyra pasi ofron shume kushte te mira dhe lehtesira, ka akses te shpejte si per dalje dhe per hyrje ne qytet pasi ndodhet ne nje nder rruget me kryesore te qytetit dhe shume afer unazes se madhe. Godina eshte e paisur me sistem sigurie 24 ore me kamera , ofrohet dhe mundesia e parkimi ne katin -2. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tel.0684073990 ose Email: [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Office space for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana. The office has 187.16 m2 of space, located on the 2nd floor of a new building with an elevator and a very professional administration. The environment is open space has a favorable position. The area where the environment is located is very demanding for offices as it offers many good conditions and facilities, has quick access both to the exit and entrance to the city as it is located on one of the city's main roads and very close to the main ring road. The building is equipped with a 24-hour security system with cameras and the possibility of parking on the 2nd floor. For a property visit contact Tel.0684073990 or Email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => -1400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => feec912b-2658-1adb-c0b7-269a8bbff843 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 7 ) [2] => Array ( [GrossArea] => 200.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira zyre te Hotel Hilton Garden Inn Tirana ! [/SQ-AL][EN-GB]For Rent office located at Hilton Garden Inn Tirana![/EN-GB] [Views] => 1352 [Exclusive] => [Reference] => 716 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713422 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira super zyre tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe me nje administrim teper profesional. Ambienti ka orientim lindje - perendim si dhe siperfaqe te brendshme 200m2. Organizohet ne 6 ambjente te ndryshme te cilat mund te perdoren si salle mbledhjesh dhe si zyre personale dhe 2 tualete.Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte shume e kerkuar per zyra pasi ofron shume kushte te mira dhe lehtesira, ka akses te shpejte si per dalje dhe per hyrje ne qytet pasi ndodhet ne nje nder rruget me kryesore te qytetit dhe shume afer unazes se madhe. Godina eshte e paisur me sistem sigurie 24 ore me kamera , ofrohet dhe mundesia e parkimi ne katin -2. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tel.0684073990 ose Email: [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For Rent office located at Hilton Garden Inn Tirana. The office is located on the 7th floor of a new building with an elevator and a very professional administration. The environment has east-west orientation and 200m2 of internal space. It is organized in 6 different environments which can be used as meeting rooms and as personal offices and 2 toilets. and for entering the city as it is located in one of the main streets of the city and very close to the big ring road. The building is equipped with a 24-hour security system with a camera. At a cost of 1,400 euros is provided and a parking post on the 2nd floor. For a property, visit contact Tel.0684073990 or Email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => -1400.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => c8bb2fee-4c24-5cdd-81ff-7e333a1d1ebf [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 7 ) [3] => Array ( [GrossArea] => 112.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! [/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1located at the Ministry of Foreign Affairs![/EN-GB] [Views] => 375 [Exclusive] => [Reference] => 716 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713421 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit ,ajo matrimoniale dhe dhoma e miqve , tualeti dhe ballkoni . Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati i cili eshte i pozicionuar buze rruge cka e ben lehtesisht te aksesushem me te gjitha zonat e tjera te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1located at the Ministry of Foreign Affairs! The apartment is organized in a corridor that distributes to the living room which also has a cooking area, two bedrooms, the master bedroom and the guest room, the toilet and the balcony. The apartment is located on the 8th floor of a building which is located on the side of the street which makes it easily accessible to all other areas of the capital. Contact us at C: 0686051414 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Brryli [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 350.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 5748e17c-815b-be68-bc61-93a1793f7272 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 87.78000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 te Park Gate ne rruga Elbasanit ![/SQ-AL][EN-GB]For sell or rent super 1 + 1 apartment in Park Gate on Elbasani street![/EN-GB] [Views] => 174 [Exclusive] => [Reference] => 713 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713418 [NettArea] => 73.50000000 [Description] => [SQ-AL]Apartament 1+1 per shitje ose per qira te nje nga objektet me te reja ne Tirane, Rezidenca Park Gate, perballe Fakultetit Ekonomik. Ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjoze ne Shqiperi, ofrohet cilesia me e mire dhe me bashkekohore e punimeve. Jane aplikuar standartet më të fundit europiane të efiçencës energjetike , fasada të ventiluara, dritare e vetrata me karakteristika të mira teknike e akustike, zgjidhje arkitekturore në funksion të instalimeve elektro-mekanike, tarraca të gjelbëruara, etj. Fasada e ventiluar 3 ngjyrëshe, me panele modulare alumini e ngjyra të ngrohta krijon një harmoni të plotë me qytetin dhe klimën. Apartamenti vete ka nje siperfaqe totale prej 87.78 m2, e organizuar ne 1 dhoma gjumi, nje ambient ndenjieje, nje tualet si dhe dy ballkone . Ne cmimin prej 8 euro/m2 te qirase eshte i perfshire dhe nje post parking. Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume interesant per banim ose investim! Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]One bedroom apartment for sale or rent in one of the newest buildings in Tirana, Residence Park Gate, in front of the Faculty of Economics. Built by one of the most prestigious companies in Albania, it offers the best and most contemporary quality of work. The latest European standards of energy efficiency, ventilated facades, windows and sills with good technical and acoustic characteristics, architectural solutions for electro-mechanical installations, green terraces, etc. have been applied. Ventilated 3-color facade, with modular aluminum panels and warm colors creates a complete harmony with the city and climate. The apartment itself has a total area of 87.78 m2, organized in 1 bedroom, a living room, a toilet and two balconies. 8 euro / m2 of rent is included and a post parking. With an unparalleled location, very good quality of work, regular layout, all of which make this apartment very interesting for residential or investment! For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 1 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 3116e816-28f3-4abc-bd28-f1002a0fd0ef [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 123.12000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira super apartament 2+1 te Park Gate te rruga Elbasanit ! [/SQ-AL] [Views] => 2419 [Exclusive] => [Reference] => 712 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713417 [NettArea] => 103.00000000 [Description] => [SQ-AL]Apartament 2+1 per shitje ose per qira te nje nga objektet me te reja ne Tirane, Rezidenca Park Gate, perballe Fakultetit Ekonomik. Ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjoze ne Shqiperi, ofrohet cilesia me e mire dhe me bashkekohore e punimeve. Jane aplikuar standartet më të fundit europiane të efiçencës energjetike , fasada të ventiluara, dritare e vetrata me karakteristika të mira teknike e akustike, zgjidhje arkitekturore në funksion të instalimeve elektro-mekanike, tarraca të gjelbëruara, etj. Fasada e ventiluar 3 ngjyrëshe, me panele modulare alumini e ngjyra të ngrohta krijon një harmoni të plotë me qytetin dhe klimën. Apartamenti vete ka nje siperfaqe totale prej 123.12 m2, e organizuar ne 1 dhoma gjumi, nje ambient ndenjieje, nje tualet si dhe dy ballkone . Ne cmimin prej 8 euro/m2 te qirase eshte i perfshire dhe nje post parking. Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume interesant per banim ose investim!Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Two bedroom apartment for sale or rent in one of the newest buildings in Tirana, Residence Park Gate, in front of the Faculty of Economics. Built by one of the most prestigious companies in Albania, it offers the best and most contemporary quality of work. The latest European standards of energy efficiency, ventilated facades, windows and sills with good technical and acoustic characteristics, architectural solutions for electro-mechanical installations, green terraces, etc. have been applied. Ventilated 3-color facade, with modular aluminum panels and warm colors creates a complete harmony with the city and climate. The apartment itself has a total surface of 123.12 m2, organized in 1 bedroom, a living room, a toilet and two balconies. 8 euro / m2 of rent is included and a post parking. With unparalleled location, very good quality of work, neat layout, all of which make this apartment very interesting for residential or investment! For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 1 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 30c27712-1080-965d-9848-f6ab171319f3 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 172.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira super apartament 3+1 te Park Gate te rruga Elbasanit ![/SQ-AL][EN-GB]Sell or rent super 3 + 1 apartment in Park Gate on Elbasani street![/EN-GB] [Views] => 1216 [Exclusive] => [Reference] => 711 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713416 [NettArea] => 144.00000000 [Description] => [SQ-AL]Apartament 3+1 per shitje ose per qira te nje nga objektet me te reja ne Tirane, Rezidenca Park Gate, perballe Fakultetit Ekonomik. Ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjoze ne Shqiperi, ofrohet cilesia me e mire dhe me bashkekohore e punimeve. Jane aplikuar standartet më të fundit europiane të efiçencës energjetike , fasada të ventiluara, dritare e vetrata me karakteristika të mira teknike e akustike, zgjidhje arkitekturore në funksion të instalimeve elektro-mekanike, tarraca të gjelbëruara, etj. Fasada e ventiluar 3 ngjyrëshe, me panele modulare alumini e ngjyra të ngrohta krijon një harmoni të plotë me qytetin dhe klimën. Apartamenti vete ka nje siperfaqe totale prej 172 m2, e organizuar ne 1 dhoma gjumi, nje ambient ndenjieje, nje tualet si dhe dy ballkone . Ne cmimin prej 8 euro/m2 te qirase eshte i perfshire dhe nje post parking. Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume interesant per banim ose investim! Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]Two bedroom apartment for sale or rent in one of the newest buildings in Tirana, Residence Park Gate, in front of the Faculty of Economics. Built by one of the most prestigious companies in Albania, it offers the best and most contemporary quality of work. The latest European standards of energy efficiency, ventilated facades, windows and sills with good technical and acoustic characteristics, architectural solutions for electro-mechanical installations, green terraces, etc. have been applied. Ventilated 3-color facade, with modular aluminum panels and warm colors creates a complete harmony with the city and climate. The apartment itself has a total surface of 172 m2, organized in 1 bedroom, a living room, a toilet and two balconies. 8 euro / m2 of rent is included and a post parking. With an unparalleled location, very good quality of work, regular layout, all of which make this apartment very interesting for residential or investment! For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 1 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => ff2639c6-4a75-3f99-6f13-d14fabab89ea [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 65.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjent biznesi te 9-Kateshet ![/SQ-AL][EN-GB]For rent Business environment located at 9- Kateshet![/EN-GB] [Views] => 240 [Exclusive] => [Reference] => 353 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713415 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjent biznesi te 9- Katshet ! Ambjenti eshte me pamje nga rruga kryesore. Ambjenti ka nje siperfaqe 65m2.Ambjenti mund te funksionoje si zyre.Ambjenti ndahet ne tre ambjente te ndryshme eshte i sapo restauruar .Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For rent Business environment located at 9- Kateshet! The environment is overlooking the main street. It has 65sqm of space, the environment can function as an office. Environment t is divided into three different areas. It is newly restored. For more information you can contact us at C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Nente Kateshet [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 55696303-0437-d922-f639-e289ffe0b6ac [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 80.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera super apartament 1+1 te 21-Dhjetori ![/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 1 + 1 located near 21 Dhjetori![/EN-GB] [Views] => 1175 [Exclusive] => [Reference] => 708 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713413 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera super apartament 1+1 te 21-Dhjetori !Apartamenti eshte pjese e nje objekti te ri i sapo perfunduar i pozicionuar buze rruge ne afersi te fakultetit te inxhinierise se ndertimit . Eshte i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben lidhjen me sallonin e ndenjes ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti !Apartamenti eshte i arreduar ne menyre komode me te gjitha paisjet elektroshtepiake , makine larese dhe tharese rrobash . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 1 + 1 located near 21 Dhjetori! The apartment is part of a newly completed building located off the street next to the engineering faculty. It is organized in a small corridor which connects to the living room where the kitchen is located, the bedroom and the toilet! The apartment is comfortably furnished with all the appliances, washing machines, and clothes dryers. For more information contact us at C: 0686051414 or 0684073990 or [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - 21 dhjetori [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 350.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 050f94d0-55f0-dd89-50d4-c4543323ebbd [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )