Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartament papafingo me qera ne rrugen Myslym Shyri.[/SQ-AL] [Views] => 43 [Exclusive] => [Reference] => 831 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713536 [NettArea] => 100.00000000 [Description] => [SQ-AL]Apartament papafingo me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale eshte 100 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ftohja dhe ngrohja sigurohet me kondicioner te vendosur ne cdo dhome. Zona eshte nje nder me te preferuat e Tiranes dhe ofron akses te lehte ne Qender , ne rrugen e Kavajes etj. Cmimi 450 Euro/muaj[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808764 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Myslym Shyri [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 450.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 94e6ad81-3d66-c6a0-2ae4-e4d7608183d0 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 130.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => 3 [Name] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent Komercial 130m2 tek Bulevardi Zogu I.[/SQ-AL] [Views] => 40 [Exclusive] => [Reference] => 828 [RealestateStatusIDName] => Rented [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713533 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Bulevardi Zogu I,afer Maternitetit, me siperfaqe prej 130 m2,me 1 tualet,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh,me orientim nga perendimi dhe ka nje fasade xhami nga rruga kryesore. . Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: C.0683284995 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zogu I [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 3a477a02-fe01-ec43-724f-87a52ba16892 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 230.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => [InteriorRooms] => 3 [Name] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent Komercial 230m2 tek Rr Kavajes.[/SQ-AL] [Views] => 62 [Exclusive] => [Reference] => 825 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713530 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Rr Kavajes,perballe Globit, me siperfaqe prej 230 m2,me 2 tualet,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 9 katesh,me orientim nga lindja dhe ka nje fasade xhami prej 12 metrash nga rruga kryesore. Lartesia e ambjentit eshte 3m. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: C.0683284995 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 2f90c1b7-b00c-0795-5f8c-829dcce81553 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 82.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira apartamente te rruga Elbasanit [/SQ-AL] [Views] => 1057 [Exclusive] => [Reference] => 823 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713528 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qira Apartament luksoz 1+1 tek Rruga Elbasanit . Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje kompleksi te ri banimi me siguri dhe akses te plote. Zona mjafte preferenciale. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 82m2. Eshtei mobiluar totalisht, me mobilje moderne i pa banuar me pare. Investim luksoz deri ne detaje.Mobiljet dhe elektroshtepiaket Hi-Tech,ku bejne diferencen televizoret SmartTV 4G, ka te instaluar dhe ne funksion sistemin ngrohje-ftohje si edhe Oxhak. Apartamenti eshte i orjentuar nga Parku i Liqenit Artificial dhe te dyja ambjentet disponojne ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites.Apartamenti disponon dhome garderobe dhe zyre. Per me shume informacion dhe nje vizite te mundshme ne prone kontaktoni: C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 30eeb286-ef3e-ca0e-fe09-7e6915e3179f [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambient zyre per qera prane Qendres se Tiranes.[/SQ-AL] [Views] => 23 [Exclusive] => [Reference] => 821 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713526 [NettArea] => 110.00000000 [Description] => [SQ-AL]Ambient zyrash me qera ne rrugen George. W. Bush ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 3 ambiente, koridor, nje ballkon dhe nje tualet. Zyra ofrohet e pamobiluar dhe mund te funksionoje per aktivitete te ndryshme si qender kursesh, zyre kontabiliteti etj. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient. Zona eshte qendrore dhe ofron akses te lehte ne te gjitha zonat kryesore te Tiranes. Pallati ofron administrim dhe ashensor. Cmimi 800 Euro/muaj (taksat e perfshira). Nese jeni te interesuar per nje vizite ne prone, ju lutem kontaktoni me numrin 0684073990.[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808764 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 800.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 62f161f0-f90c-8856-c28a-beea24944d6c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 1000.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira super vile kater kateshe te zona e Medresese ![/SQ-AL] [Views] => 127 [Exclusive] => [Reference] => 818 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713523 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira super vile kater kateshe te zona e Medresese. Vila eshte pjeserisht e mobiluar e pajisur me abazhure dhe aksesore te ardhur nga Italia e veriut dhe Austria.Vila ne hyrje ka nje mozaik shume te vecante (bukuroshja e durresit) origjinal e cila i shton vleren dhe bukurine. Abazhuret e viles jane shume te kushtueshem te lare me flori dhe te zbukuruar me gure swarovski.Te gjithe aksesoret jane te mirembajtur funksional dhe mese te pershtatshem per ambientin te perzgjedhur nga arkitekte te njohur.Vila ka sauna , pishine , parkim nentokesor (tre poste ).Pervec faktit qe mund te jepet per banim mund te jepet dhe zyra , rezidenc ambasade etje.Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990 [/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Medreseja [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 4000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => 9ec95d9d-efab-13f3-2e05-4ee874a223e9 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 180.00000000 [LandArea] => 390.00000000 [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet Zyre me qera 180 m2 ne qender te Tiranes ![/SQ-AL] [Views] => 116 [Exclusive] => [Reference] => 817 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713522 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet Zyre me qera 180 m2 ne qender te Tiranes ! Ambjenti eshte pjese e nje qendre biznesi e cila ndodhet ne nje zone me frekuentim te larte dhe me shume akses. Ndodhet ne katin e fundit pjese te saje ka dhe nje verande e cila te ofron pamje relaksuese te kryeqytetit !Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe taksat . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 2600.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 1d8955c9-6fde-427c-8ed7-274efce717b3 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Apartmanet 3+1 me qera prane rruges 3 Vellezerit Kondi ne Tirane[/SQ-AL] [Views] => 94 [Exclusive] => [Reference] => 816 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713521 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet apartament me qera ne rrugen Haxhi Bardhi, prane Vilave Gjermane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine te re, kater-kateshe me ashensor. Siperfaqja totale eshte 150 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy tualete dhe tre ballkone. Ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri, dhe bashkekohor. Njera nga dhomat e gjumit eshte e pamobiluar dhe mund te mobilohet ne varesi te kerkesave te klientit. Apartamenti orientohet nga lindje-jug-perendim dhe ndricohet nga dielli pergjate gjithe dites. Ngrohja sigurohet me sistem kaldaje. I persfhire ne cmim eshte edhe nje vend parkimi ne katin -1 te godines. Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit. Cmimi 500 Euro/muaj. [/SQ-AL] [BrokerID] => 12808764 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => cd5fae93-5306-9df8-2d4f-06e97475f366 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 120.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent Komercial 120m2 te Pazari i Ri.[/SQ-AL] [Views] => 360 [Exclusive] => [Reference] => 814 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713519 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me Qira Ambjent Komercial tek Rr Fadil Rada me siperfaqe prej 120m2,me 1 tualet,i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe,me orientim nga perendimi dhe ka nje fasade xhami prej 8 metrash nga rruga kryesore. Lartesia e ambjentit eshte 3m. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni: C.0683284995 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Pazari I ri [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 650.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => c1dcff87-088c-5988-42a1-f40271a9c29e [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )