Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 93.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartamen 2+1 te rruga 5 Maj![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located on 5 May street![/EN-GB] [Views] => 33 [Exclusive] => [Reference] => 726 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713431 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super apartament te rruga 5 Maj. Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati me 6 kate. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjenje, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete gjithashtu eshte i paisur me sistem ngrohje-- ftohje CHILLER si dhe grilat i ka me sistem elektornike me telekomande. Apartamenti disponon hipoteke. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990 [/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located on 5 May street! The apartment is located on the 3rd floor of a 6 story building. The apartment is organized in a living room with two bedrooms as well as two bathrooms and is equipped with a heating system - the CHILLER cooling system also has a remote control grill. The apartment has a mortgage. For more information contact us at C: 0684073987 or 0684073990 . [/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga 5 Maji [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 83700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 02adbf7a-f059-7cc1-81db-c653b11104ea [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 900 ) [1] => Array ( [GrossArea] => 116.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => 2 [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located near 'Ismail Qemali' high- school![/EN-GB] [Views] => 93 [Exclusive] => [Reference] => 724 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713430 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit 'Ismail Qemali ' ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 si dhe organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, tualet dhe ballkon .Apartamenti pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar per banim. Per me shume informacion kontaktoni ne C. 0694073990 ose E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2+1 located near 'Ismail Qemali' high- school! The apartment has 116 m2 of space and the interior of the apartment consists of 2 bedrooms, living room and shared kitchen, toilet and balcony. Contact C. 0694073990 or E. [email protected] for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Zhan D'ark [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => -208800.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => f18052d5-d5e4-9fb5-47d0-34b96af924c0 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1800 ) [2] => Array ( [GrossArea] => 104.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ![/SQ-AL] [Views] => 2735 [Exclusive] => [Reference] => 724 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713429 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]OKAZION ! Shitet super Apartament 3+1 te Kristal Center te Komuna e Parisit ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te salloni i dites ne te cilin ndodhet dhe kendi i gatimit, tre dhomat e gjumit dy tualete dhe ballkoni . Apartamenti eshte pjese e Kristal Center , ndodhet ne katin e katert . Ka orintim Veri-Perendim . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 110000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => e40aa0d9-9711-53b5-c177-5f6815d7183e [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 84.15000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ![/SQ-AL][EN-GB]For sale 2+1 apartment, located in Bardhyl Street![/EN-GB] [Views] => 124 [Exclusive] => [Reference] => 722 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713428 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 , te Rruga Bardhyl ! Apartament 2+1 me 2 tualete dhe verandë. Ai ka orientimin Perëndim, Veri-Perëndim dhe ka një dhomë matrimoniale me tualet, një tualet tjetër të përgjithshëm, hapësirën e sallonit dhe kuzhinës dhe një dhomë gjumi tjetër. Të gjithë dhomat kanë akses në verandë. Për më tepër informacion na kontaktoni ne C:0684073987 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For sale 2+1 apartment, located in Bardhyl Street! Apartment +1 with 2 toilets and veranda. It has a West-North-West orientation and has a matrimonial room with toilet, another general toilet, lounge and kitchen area, and another bedroom. All rooms have access to the veranda. Contact us at C: 0684073987 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 105010.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 4cf5bf0f-b27e-6299-58ad-493289ce9440 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 150.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira apartament 3+1+ garazhd ne Bllok ![/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 3+1 located in the Blloku area! [/EN-GB] [Views] => 231 [Exclusive] => [Reference] => 718 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713424 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet prane Fakultetit te Drejtesise. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,2 tuale si dhe nje verande.Apartamenti ka dritaret e dyert trepleks me gaz ne mes, mobilje te investuara dhe te ardhura te gjitha nga jashte vendit. Ne cmim i perfshire edhe 1 garazhd. Per me shum informacion na kontaktoni ne tel :0684073990 ose email: [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 3+1located in the Blloku area. The apartment is located near the Faculty of Law. The apartment is organized in 3 bedrooms, 2 bathrooms as well as a veranda. Price includes 1 garage. For more information contact us at 0684073990 or email: [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 134d1b90-0fb7-c369-0aa5-4d8aa70ec834 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 112.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! [/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1located at the Ministry of Foreign Affairs![/EN-GB] [Views] => 381 [Exclusive] => [Reference] => 716 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713421 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit ,ajo matrimoniale dhe dhoma e miqve , tualeti dhe ballkoni . Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati i cili eshte i pozicionuar buze rruge cka e ben lehtesisht te aksesushem me te gjitha zonat e tjera te kryeqytetit . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL][EN-GB]For rent apartment 2 + 1located at the Ministry of Foreign Affairs! The apartment is organized in a corridor that distributes to the living room which also has a cooking area, two bedrooms, the master bedroom and the guest room, the toilet and the balcony. The apartment is located on the 8th floor of a building which is located on the side of the street which makes it easily accessible to all other areas of the capital. Contact us at C: 0686051414 or 0684073990 for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Brryli [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 350.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 5748e17c-815b-be68-bc61-93a1793f7272 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 52.20000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Apartament 1+1 te rruga Dritan Hoxha ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 1+1 located in Dritan Hoxha street![/EN-GB] [Views] => 324 [Exclusive] => [Reference] => 715 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713420 [NettArea] => 45.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet apartament 1+1 ne rrugen Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet prane Drejtorise se Doganave. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati me dhjet kate. Apartamenti organizohet ne dhome ndenje sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi si dhe nje tualet i cili eshte i paisur me dritare . Apartamenti eshte i paisur me sistem ngrohje - ftohje Chiller Inverter. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]One bedroom apartments for sale in Dritan Hoxha street. Apartment near the Customs Administration. The apartment is located on the 6th floor of a 10-storey building that is of high quality. The apartment has a living room with kitchen, a bedroom as well as a toilet which is fitted with a window that offers natural ventilation. The apartment is equipped with Chiller Inverter cooling heating system. For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Laprake [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 50000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 86b7a2c2-dc0b-3f8f-26cc-93b4e559d1c3 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 100.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet apartament 2+1 ![/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2 + 1 ![/EN-GB] [Views] => 530 [Exclusive] => [Reference] => 713 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713419 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super apartament i investuar.Apartamenti eshte i kompletuar ne menyre bashkekohore dhe eshte i paiusur me hipoteke. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe eshte i arreduar me arkitekt. Ka akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore,100 m distance jane linjat e urbanit.Apartamenti ka parket laminat cilesor AC5 ne gjithe apartamentin,punime gipsi me dekor modern,mermer dekorativ,termoizolim,etj.Apartamenti ka orientimi Lindje-Jug-Perendim me ajrim natyral ne cdo dhome dhe ne kuzhine e tualet. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje,nje dhome gjumi martesore, nje dhome gjumi femijesh, nje dhome garderobe e pajisur me dollap te bere me porosi, nje tualet me lavatrice larese tharese Sharp ,vaske e hidrosanitaret.Apartamenti shitet i mobiluar.Per nje visit ne prone mos nguroni ten a konaktoni ne tel. 0684073990 ose email : [email protected] [/SQ-AL][EN-GB]For sale apartment 2 + 1. Detail super invested apartment with 2 bedrooms, toilet, large corridor, wardrobe, separate kitchen, contemporary, fully renovated, fully furnished, architecturally furnished. It has direct access to the main road, 100 m distances are the urban lines Kinostudjo and New Tirana, 10 min from the center and the lake. The apartment has AC5 laminate flooring throughout the apartment, gypsum works with modern décor, decorative marble, thermal insulation, furniture They are all new. The apartment is oriented East-South-West with natural ventilation in every room and in the kitchen and toilet, catches the sun all day long. The apartment is organized in a large living room with a sofa, dining table, lounge, air-conditioner, plasma tv, a king-size bed with a king-size bed 180x200 with high-quality memory mattress. The bed is equipped with a container under the mattress. bedding or laundry set, a kid's bedroom with custom wall decor and bedding (at the moment the bed is as the wedding room looks in the picture), a wardrobe room with custom made a closet, a washbasin toilet Sharp dryer, bath and toilets. The apartment is sold furnished.[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Pallati me Shigjeta [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 100000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => c09aabb0-2cef-b39d-9c40-424f96190a08 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 1000 ) [8] => Array ( [GrossArea] => 87.78000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 te Park Gate ne rruga Elbasanit ![/SQ-AL][EN-GB]For sell or rent super 1 + 1 apartment in Park Gate on Elbasani street![/EN-GB] [Views] => 175 [Exclusive] => [Reference] => 713 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713418 [NettArea] => 73.50000000 [Description] => [SQ-AL]Apartament 1+1 per shitje ose per qira te nje nga objektet me te reja ne Tirane, Rezidenca Park Gate, perballe Fakultetit Ekonomik. Ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjoze ne Shqiperi, ofrohet cilesia me e mire dhe me bashkekohore e punimeve. Jane aplikuar standartet më të fundit europiane të efiçencës energjetike , fasada të ventiluara, dritare e vetrata me karakteristika të mira teknike e akustike, zgjidhje arkitekturore në funksion të instalimeve elektro-mekanike, tarraca të gjelbëruara, etj. Fasada e ventiluar 3 ngjyrëshe, me panele modulare alumini e ngjyra të ngrohta krijon një harmoni të plotë me qytetin dhe klimën. Apartamenti vete ka nje siperfaqe totale prej 87.78 m2, e organizuar ne 1 dhoma gjumi, nje ambient ndenjieje, nje tualet si dhe dy ballkone . Ne cmimin prej 8 euro/m2 te qirase eshte i perfshire dhe nje post parking. Me nje vendodhje te pakrahasueshme, cilesi shume te mire punimesh, planimetri te rregullt, te gjitha keto e bejne kete apartament shume interesant per banim ose investim! Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C : 0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]One bedroom apartment for sale or rent in one of the newest buildings in Tirana, Residence Park Gate, in front of the Faculty of Economics. Built by one of the most prestigious companies in Albania, it offers the best and most contemporary quality of work. The latest European standards of energy efficiency, ventilated facades, windows and sills with good technical and acoustic characteristics, architectural solutions for electro-mechanical installations, green terraces, etc. have been applied. Ventilated 3-color facade, with modular aluminum panels and warm colors creates a complete harmony with the city and climate. The apartment itself has a total area of 87.78 m2, organized in 1 bedroom, a living room, a toilet and two balconies. 8 euro / m2 of rent is included and a post parking. With an unparalleled location, very good quality of work, regular layout, all of which make this apartment very interesting for residential or investment! For more information and to visit this property, do not hesitate to contact us: C: 0684073987 or 0684073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 1 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 3116e816-28f3-4abc-bd28-f1002a0fd0ef [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )