Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 32.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me QIRA ambjente biznesi.[/SQ-AL] [Views] => 163 [Exclusive] => [Reference] => 1069 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713774 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet dyqan me qera i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh. Dyqani eshte i mire investuar me te gjitha kushtet bashkekohore . Vendodhja eshte ne rrugen kryesore ne fillim te Rruges te Durresit shume prane Kafe Florës.Per me shume informacion edhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni:0684073987-- 0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => cf7d63d9-d1ea-47c2-e6ad-5cb62f965e02 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 487.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjente komercial te Parlamenti[/SQ-AL] [Views] => 88 [Exclusive] => [Reference] => 1045 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713750 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komerciale per Qira perballe Parlamentit Ndodhet ne te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 487 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur , dhe me disa nen ndarje dhe me dy tualete. Amjenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, agjenci turistike, zyre konsulence, noteri etj. Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj..Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Qender [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 4000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 9e90f486-a95c-66b0-bbc5-f10163e15e0c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 200.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent Komercial për Qera,Rruga e Elbasanit [/SQ-AL] [Views] => 394 [Exclusive] => [Reference] => 1016 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713722 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komerciale per Qera ne Rrugen E Elbasanit. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri dhe disponon Anshesor privat . Ka nje siperfaqe prej 200 m2 e organizuar si Open Space. Ambjenti ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Ka te instaluar ngrohje dhe ftohje qendrore. Ambienti mund te jepet per aktivitete te ndryshme biznesi.Zona eshte shume e zhvilluar me kompani te ndryshme qe operojne aktivitetin e tyre, lokale, restorante, shopping center etj.Ne cmim perfshihen taksat dhe administrimi. Per me shume info. na kontaktoni 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 820.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 7f79d558-0190-7afc-80bc-d33e5df9df1f [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 114.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent Komercial me Qira te ish Parku Autobusave ![/SQ-AL] [Views] => 112 [Exclusive] => [Reference] => 1009 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713714 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komercial me qira ne rrugen Sali Butka ne zonen e ish Parkut te Autobusave.Ambjenti me nje siperfaqe prej 114 m2, eshte open space dhe disponon 2 tualete.Ambjenti ka sherbyer si paleste private eshte shume i pershtatshem per palester,call center,laborator etj por dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te mireadministruar.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Ish Parku Autobuzave [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 4cf3d6c2-a768-9738-6cd5-127dea0913fd [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 60.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Dyqan te Zogu Zi[/SQ-AL] [Views] => 153 [Exclusive] => [Reference] => 1008 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713713 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet dyqan tek Zogu i Zi. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rrugen kryesore super i investuar, kondicionere dhe fasat xhami 7.5m . Ambienti mund te funksionoje si dyqan rrobash,ambjente zyrash etj. Ka nje vendodhje perfekte ne rrugen kryesore te rreth rrotullimi Zogut Zi. Eshte ne nje zone shume te mire te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Zogu I Zi [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 1 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => f0fc9dfb-4f5b-54e7-2d5e-70e7f4df0445 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 60.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira Dyqan te Zogu Zi [/SQ-AL] [Views] => 146 [Exclusive] => [Reference] => 1007 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713712 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira dyqan te Zogu i Zi,ambjenti ndahet ne dy kate , ne katin 0 eshte hapsire 60m2 dhe ne katin 1 60m2,ambjentet lidhen me shkalle te brendeshme . Ambjenti mund te funksionoje si dyqan rrobash,ambjente zyrash etj,ka nje vendodhje perfekte ne rrugen kryesore te rreth rrotullimi Zogut Zi.Eshte ne nje zone shume te mir te Tiranes, ne nje nga rruget me te populluara. Per nje vizite ne prone na kontaktoni !C.0684073987 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Zogu I Zi [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => ed169f0b-e4de-a02d-9f87-c317f4bac487 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 24.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 1 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjent Komercial me Qira te Blloku ![/SQ-AL] [Views] => 106 [Exclusive] => [Reference] => 1005 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713710 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Ambjent Komercial me qira ne rrugen Brigada 8-te ne zonen e ish bllokut.Ambjenti me nje siperfaqe prej 24 m2, disponon tualet me aspirim dhe nje magazine dhe eshte shume i pershtatshem per zyre noteriale,dyqan lulesh,servis telefonash etj por dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambjenti ndodhet ne katin zero,gjysem bodrum me pamje nga rruga kryesore.Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni : C.0686051414 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 350.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => c454e525-072f-e9b6-367d-dcd4d6745507 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 240.90000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet super ambjente Biznesi ne rrugen Bardhyle 240m2[/SQ-AL] [Views] => 103 [Exclusive] => [Reference] => 999 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713704 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Shitet super ambjente biznesi, ambjenti ndodhet ne katin +1me nje siperfaqe 240.90 m2. Ambjenti ka nje nje vendodhje perfekte, ambjenti sherben per klinike ambjente zyrash etj,me pamje nga rruga kryesore ambjenti ka orientime Veri-Perendime me nje lartesi 4.5m ,me vetrata xhami. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073987 ose 0684073990 E. [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 0.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => e702fe7b-fe36-01b9-7277-45c8cd25beb0 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 400.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Ambjente Komerciale me Qira te Dogana ![/SQ-AL] [Views] => 126 [Exclusive] => [Reference] => 992 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713697 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepen me Qira dy Ambjente Komerciale me siperfaqe 400m2 dhe 300m2 te Dogana. Ambjentet ndodhen buze rruge kryesore.Ambjentet jepen me nje cmim respektivisht 2000 dhe 1700 euro.Jane te pershtatshem per cfardo lloj aktiviteti tregtar.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone mund te na kontaktoni: C.0686051414 C.0684073990 [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12808763 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Dogana [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 2000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 46408b20-3739-4763-5e23-02cbabc22c00 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )