Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira Ambjent Komercial prane Liqenit Artificial[/SQ-AL] [Views] => 9 [Exclusive] => [Reference] => 648 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713354 [NettArea] => 220.00000000 [Description] => [SQ-AL]Jepet per qira ambjent komercial ne zonen e Liqenit Artificial, me potencial te sigurt kthimi investimi. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 220 m2, i ndodhur ne katin zero te nje ndertese cilesore, eshte teresisht i investuar, i pershtatshem per cdo profil biznesi.Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 068 201 3327, email: [email protected][/SQ-AL] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Liqeni [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 1200.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 660a40a3-31d9-096e-6519-cbb8837f460c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 110.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 1 [Rooms] => 2 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre 110 m2 ne zonen e Bllokut ![/SQ-AL] [Views] => 28 [Exclusive] => [Reference] => 361 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713349 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre 110 m2 ne zonen e Bllokut ! Zyra eshte ne katin e pare banim te nje pallati 10-katesh ne zemer te bllokut !Eshte e investuar dhe e mobiluar . Vlera e publikuar eshte bruto (perfshire dhe taksat ). Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990 [/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Blloku [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 900.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 308ddd56-c889-9cb9-b962-6dfaf2eba717 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 218.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet zyre me qera ![/SQ-AL][EN-GB]Office for rent![/EN-GB] [Views] => 27 [Exclusive] => [Reference] => 641 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713347 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet zyre me qera. Ambjenti ndodhet ne hyrje te liqenit prane Gardes, Ka siperfaqe prej 218m2 ,ndodhet ne katin e 3 te nje kodine te mire administruar.Ambjentika nje lokacion te aksesushem me zonat dhe institucionet me kyce te kryeqytetit . Vlera per te cilen jepet me qera ky ambjetn eshte 3000 euro bruto(me taksa te perfshira ) . Per me teper informacion na kontaktoni ne C: 0684073990 ose E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Office for rent. The office is located at the entrance of the lake near the Garda. It has 218sqm of space, located on the 3rd floor of a well-administered code. The value of this rental property is 3000 euro gross (tax included). Contact us at C: 0684073990 or E. [email protected] for more information[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Garda [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 3000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => a15116b3-5708-e88e-dcbc-e2e7b4c5663d [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 97.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre me qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana[/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana[/EN-GB] [Views] => 281 [Exclusive] => [Reference] => 640 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713346 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre me qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Siperfaqja 97 m2. Cmim eshte 700euro ne muaj. Ambiente biznesi me sistem sigurie 24 ore me kamera, mundesi parkimi ne katin -2, sistem kondicionimi, ndricim led, grila elektrike etj. Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer ambientin duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit +355684073990[/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Area 97 m2. The price is 700 euros per month. Business premises with 24 hour security system with cameras, 2nd floor parking, air conditioning, led lighting, electric shutters etc. For more information, we invite you to visit the nearby area by contacting us in advance at +355684073990[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => a47415bc-0c7a-f6ad-9ceb-efaaeea7483c [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 527.50000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre open space ![/SQ-AL][EN-GB]For rent office open space! [/EN-GB] [Views] => 682 [Exclusive] => [Reference] => 639 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713345 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera zyre open space ! Jepet me qira ambient komercial tek Hotel Hilton Inn Garden . Ambienti ka nje siperfaqe prej 527,50m2, dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me preferenciale te kryeqytetit e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ky ambjent eshte i pershtatshem per investim dhe per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ambiente biznesi me sistem sigurie 24 ore me kamera, mundesi parkimi ne katin -2, sistem kondicionimi, ndricim led, grila elektrike etj. Ambjenti ofron hyrje te dedikuar si dhe ashensor te dedikuar. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0694073990 E. [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For rent office open space! The business environment space for rent at Hotel Hilton Inn Garden. The area is 527,50m2 and is located in one of the most preferential areas of the capital which offers all the necessary facilities. This environment is suitable for investment and for the development of different businesses. Business premises with 24-hour security system with cameras, 2nd-floor parking, air conditioning, led lighting, electric shutters, etc. For more information, please contact us at C. 0694073990 E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => -5275.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 2dcdec9f-79fa-2ff2-8d63-c4e8c35d01f4 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => 10 ) [5] => Array ( [GrossArea] => 80.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjent biznesi ![/SQ-AL][EN-GB]For rent business environment![/EN-GB] [Views] => 68 [Exclusive] => [Reference] => 637 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713343 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen "Sulejman Delvina" tek Sheshi Wilson.Siperfaqe 80m2, .Buze rruges kryesore.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit: 0684073990 ose email: [email protected] .[/SQ-AL][EN-GB]For rent business environment, located at Sulejman Delvinastreet near Wilson Square. The place has 80m2 . Do not hesitate to contact us at c. 0684073990 or E. [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Sheshi Willson [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 450.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => d6d6a108-c626-6553-b6d7-4ded8635e5d1 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => 20.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Jepet me qera ambjent komercial 20m2 te Bulevardi Gjergj Fishta ![/SQ-AL] [Views] => 104 [Exclusive] => [Reference] => 565 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713332 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Jepet me qera ambjent komercial 20m2 te Bulevardi Gjergj Fishta ! Ambjenti eshte underground dhe eshte i pershtatshem per zyre . Eshte i rikonstruktuar totalisht . Vlera e publikuar eshte bruto . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0686051414 ose 0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12808071 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 220.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 5fef0423-e12e-4b9c-bb1f-fad8c7bc06e2 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 2700.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet Ambjent Biznesi![/SQ-AL][EN-GB]For sale ​​business environment![/EN-GB] [Views] => 230 [Exclusive] => [Reference] => 619 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713324 [NettArea] => 540.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet Ambjent Biznesi prane airoportin Nene Tereza . Ndertese me dy kate e sapo ndertuar e gjitha me fasad xhami me nje super cilesi ndertimi ,e gjithe prona e rrethuar dhe me nje porte te madhe ambjenti perreth eshte i shtruar i gjithi.Ambjenti ndhodhet shume prane murit rrethues te Airoportit per me shume informacione mundet te kontaktoni ne C.0694073990 ose 0684073987 [email protected][/SQ-AL][EN-GB]For sale ​​business environment located near Mother Teresa Airport. A newly built two-floor all-glass facade with super quality construction, the whole property is surrounded and with a large gate, the surrounding area is all paved. very near the airport wall for more information, you can contact C.0694073990 or 0684073987 [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12808359 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rinas [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 700000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 0f1ac251-15df-29eb-285e-f8c65656357f [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 81.50000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Zyre me qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana [/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana! [/EN-GB] [Views] => 1414 [Exclusive] => [Reference] => 616 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6713322 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Zyre me Qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Siperfaqja 81.5 m2. Ne cmim eshte 600 euro. Ambiente biznesi me sistem sigurie 24 ore me kamera, mundesi parkimi ne katin -2, sistem kondicionimi, ndricim led, grila elektrike etj. Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer ambientin duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit +355684073987 [/SQ-AL][EN-GB]Office for rent at Hotel Hilton Garden Inn Tirana. Surface 81.5 m2. The price is 600 euros. Business premises with a 24-hour security system with cameras, -1-floor parking, air conditioning, led lighting, electric shutters, etc. For more information, we invite you to visit the nearby area by contacting us in advance at +355684073987[/EN-GB] [BrokerID] => 12807789 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Bulevardi Gjergj Fishta [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 600.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => e54e7879-95fa-a189-5bff-96312ec4a277 [PersonalContactEmailSearch] => [email protected] [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => +355682013327 [SquareMetre] => ) )