Pronat

Array ( [0] => Array ( [GrossArea] => 350.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile moderne ne shitje , Rezidenca Long Hill[/SQ-AL][EN-GB]Modern villa for sale, Long Hill Residence[/EN-GB] [Views] => 120 [Exclusive] => [Reference] => 1409 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714114 [NettArea] => 350.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet super vile moderne ne rezidencen Long Hill. Vila eshte plotesisht e mobiluar lux. Vila eshte e organizuar ne 3 kate nga ku kati 0 perfshin dhomat e gjumit secila me tualet perkates. Ne katin 1 ndodhet salloni madh i ndenjes dhe kuzhina , ne katin 3 ndodhen dhoma te tjera pritjeje si dhe nje ambjent me sauna dhe jacuzzi. Vila disponon verande dhe nje oborr te madh i cili ka gjate gjithe dites ndricimin nga dielli . Gjithashtu disponon dhe nje ambjend lavanderie si dhe 4 poste parkimi. Në rezidencën Long Hill ju do të gjeni të gjitha facilitetet që ju nevojiten.Rezidenca Long Hill ofron ambiente sportive shumëfunksionale (tenis, minifutboll dhe basketboll), kend lojërash për fëmijë, cerdhe, pishina të hapura, bar dhe restorant si dhe shume facilitete te tjera . Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Super modern villa for sale in Long Hill residence. The villa is fully furnished lux. The villa is organized in 3 floors from where the 0 floor includes the bedrooms each with the respective toilet. On the 1st floor there is a large living room and kitchen, on the 3rd floor there are other waiting rooms and a room with sauna and jacuzzi. The villa has a veranda and a large yard which has sunlight throughout the day. It also has a laundry room and 4 parking spaces. In the Long Hill residence you will find all the facilities you need. Long Hill residence offers multifunctional sports facilities (tennis, mini football and basketball), children's playground, nursery, outdoor pools, bar and restaurant and many other facilities . For more information or a visit to the property contact C.0684073990 or [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rezidenca Long Hill [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 1200000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => 5cb6a35d-54f2-ed52-fed6-3f2d20332d59 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [1] => Array ( [GrossArea] => 445.00000000 [LandArea] => 360.00000000 [Bathrooms] => [Rooms] => [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile ne shitje , Durres [/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale, Durres[/EN-GB] [Views] => 44 [Exclusive] => [Reference] => 1402 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714107 [NettArea] => 445.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet Vile ne qytetin e Durresit . Vila ka siperfaqe nderimi 445m2 dhe eshte e ngritur 3 kate por jo totalisht e perfunduar . Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor . Per me shum informacion ose per nje vizite n eprone kontakto ne C.0699487023 ose [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale in the city of Durres. The villa has an honor area of 445m2 and is 3 floors high but not totally finished. The property has regular mortgage documentation. For more information or for a visit to the property contact us at C.0699487023 or [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana - Tirana [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 90000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .JPG [UID] => 7792de8f-d4d6-0a03-3dd0-7230279c8cf2 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [2] => Array ( [GrossArea] => 500.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 5 [Rooms] => 8 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile me qera te Rolling Hills ne afersi te TEG ! [/SQ-AL][EN-GB]Rolling Hills villa for rent near TEG![/EN-GB] [Views] => 131 [Exclusive] => [Reference] => 1401 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714106 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Vile me qera te Rolling Hills ne afresi te TEG ! Vila eshte e organizuar ne tre kate. Kati i pare eshte living room e cila lidhet me kendin e gatimit dhe dhomen e ndenjes . Living Room ka dalje ne ballko i cili ofron nje pamje relaksuse . Me pas kalohet te dhoma e miqve , tualeti dhe studjo. Kati -1 i eshte dedikuar mirmbajtjes dhe argetimit . Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , dhoma master badroom, dhoma e femijeve dhe dhoma e miqeve . Vila eshte e arreduar ne stilin klasik me nje firniture te cilesise premium . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642 [/SQ-AL][EN-GB]Rolling Hills villa for rent near TEG! The villa is organized in three floors. The first floor is the living room which is connected to the cooking corner and the living room. The Living Room has access to the balcony which offers a relaxing view. Then move on to the guest room, toilet and studio. Floor -1 is dedicated to maintenance and entertainment. The Second Floor is organized into three bedrooms, a master badroom, a children's room and a guest room. The villa is decorated in a classic style with a premium quality furniture. For more information contact us at C: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Komuna e Parisit [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 3500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .png [UID] => 0554b472-3e48-a961-0321-46dc162e0572 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [3] => Array ( [GrossArea] => 240.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => [Rooms] => 4 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira vile prane Pallatit te Brigadave![/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale or rent near the Palace of Brigades![/EN-GB] [Views] => 288 [Exclusive] => [Reference] => 1368 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714074 [NettArea] => 240.00000000 [Description] => [SQ-AL]Shitet ose jepet me qira vile prane Pallatit te Brigadave ! Vila eshte e perbere nga kuzhina , kater dhoma gjumi , palester dhe gjithashtu ka te perfshire nje post parkimi . Eshte totalisht e mobiluar dhe te ofron mundesine e nje jete te qete dhe komode. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne emai :[email protected] ose telefon: +355684073990.[/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale or rent near the Palace of Brigades! The villa consists of kitchen, four bedrooms, gym and also includes a parking space. It is fully furnished and offers the possibility of a quiet and comfortable life. For more information or a visit to the property contact us at emai: [email protected] or phone: +355684073990.[/EN-GB] [BrokerID] => 12807902 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 350000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 1 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpg [UID] => 7d9317ad-a91d-10f4-fa3e-133fa4662674 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [4] => Array ( [GrossArea] => 360.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 5 [Rooms] => 5 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile me qera ne afersi te TEG ! [/SQ-AL][EN-GB]Villa for rent near TEG![/EN-GB] [Views] => 187 [Exclusive] => [Reference] => 1368 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714073 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila eshte pjese e nje kompleksi ne afersi te zones se TEG ! Vila eshte e organizura ne tre kate , kati pare eshte dhoma e dites pjese e se ciles eshte dhe kendi i gatimit. Nje pjese e dhomes se dites eshte me fasade xhami e cila te orfron pamje relaksuese te pishines . Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi secila dhome ka tualet te dedikuar. Kati -1 eshte i dedikuar hapsirave shplodhese ,ku bejne pjese vinoteka , palestra . Vila eshte e mobiluar me nje firniture moderne . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642[/SQ-AL][EN-GB]Villa for rent near TEG! The villa is part of a complex near the TEG area! The villa is organized in three floors, the first floor is the living room part of which is the cooking corner. Part of the living room has a glass facade which offers a relaxing view of the pool. The second floor is organized in three bedrooms each room has a dedicated toilet. Floor -1 is dedicated to recreation areas, which include wine bars, gyms. The villa is furnished with a modern furniture. For more information contact us at C: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 3500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 23f6d1b2-8fb9-3f49-f2f4-16444c8afed1 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [5] => Array ( [GrossArea] => 215.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 2 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Super Vile Ne Shitje , Drymades [/SQ-AL][EN-GB]Super Villas For Sale, Drymades[/EN-GB] [Views] => 385 [Exclusive] => [Reference] => 1344 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714049 [NettArea] => 152.60000000 [Description] => [SQ-AL]Vile ne shitje ne Drymades. Vila ka një sipërfaqe toke prej 215m2 dhe është 2 kate, secili kat prej 152.6m2. Vila është e vendosur afër vijës së parë bregdetare në një kompleks vilash të ndërtuara rishtas. Kompleksi ofron komoditet, cilësi dhe siguri të lartë. Do të ishte gjithashtu një mundësi e mirë investimi. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë kontaktoni C.0684073990 ose [email protected][/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale in Drymades. The villa has a land area of ​​215m2 and is 2 floors, each floor of 152.6m2. The villa is located near the first coastline in a complex of newly built villas. The complex offers high comfort, quality and safety. It would also be a good investment opportunity. For more information or for a visit to the property contact C.0684073990 or [email protected][/EN-GB] [BrokerID] => 12809084 [LocationIDName] => Tirana [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 2700.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .PNG [UID] => 2bc09c10-396a-65f1-302c-1aee00d5163b [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [6] => Array ( [GrossArea] => [LandArea] => 1600.00000000 [Bathrooms] => 8 [Rooms] => 7 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Luxury Vila per qera ne rezidenc ne afersi te TEG ! [/SQ-AL] [Views] => 147 [Exclusive] => [Reference] => 1334 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714039 [NettArea] => 1760.00000000 [Description] => [SQ-AL]Luxury Vila per qera ne rezidenc ne afersi te TEG ! Vila eshte e organizuar ne katin -1 , kati 0, dhe kati 1. Vila ka tete-dhoma , tre dhoma familjare , tre dhoma per miqte nje dhome per stafin , cdo ambjent ka tualet te posacem . Interiori i brendshem eshte nje nderthurje midis modernes dhe klasikes me furniture te markave me luksoze . Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990[/SQ-AL] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 15000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 6d08b7b2-6ebf-a6f0-3924-ea7c125c6c86 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [7] => Array ( [GrossArea] => 350.00000000 [LandArea] => [Bathrooms] => 4 [Rooms] => 3 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile me qera ne afersi te TEG ![/SQ-AL][EN-GB]Villa for rent near TEG![/EN-GB] [Views] => 162 [Exclusive] => [Reference] => 1325 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714030 [NettArea] => [Description] => [SQ-AL]Vile me qera ne afersi te TEG ! Vila eshte e organizuar ne dy kate , kati i pare eshte dhoma e dites e cila ka nje siperfaqe 100 m2 e mobilua me nje firniture shume cilesore . Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi dhe dy tualete . Vila ka nje poziocion te tille e cila te ofron privatesi maksimale . Per me teper informacion na kontaktonii ne C:0684073990[/SQ-AL][EN-GB]Villa for rent near TEG! The villa is organized in two floors, the first floor is the living room which has a surface of 100 m2 furnished with a very high quality furniture. The second floor has 3 bedrooms and two bathrooms. The villa has such a position which offers maximum privacy. For more information contact us at C: 0684073990[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => To rent [Price] => 2500.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => d8641353-beb9-7e05-fff1-a5ffbbdff737 [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) [8] => Array ( [GrossArea] => 1166.00000000 [LandArea] => 770.00000000 [Bathrooms] => 4 [Rooms] => 4 [InteriorRooms] => [Name] => [SQ-AL]Vile ne shitje te zona e TEG ! [/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale in TEG area![/EN-GB] [Views] => 118 [Exclusive] => [Reference] => 1318 [RealestateStatusIDName] => Available [GPSLat] => 41.32990444907400 [GPSLon] => 19.81452941894500 [ID] => 6714023 [NettArea] => 396.00000000 [Description] => [SQ-AL]Vile ne shitje te zona e TEG ! Vila ka nje siperfaqe prej 396m2 dhe siperfaqe toke 769.5 m2 . Kati i pare organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet dhe kendi i gatimit , dhoma e gjumit , tualeti dhe veranda . Kati i dyte organizohet ne tre dhoma gjumi me tualete te integruara ne dhoma.Kati 0 ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe organizohet ne Game room , depo ,tualet , dhoma e tharjes , Wine cellar . Vila eshte totalisht e arreduar , e paisur me sistem chiller . Per me teper informacion na kontaktoni ne :0684073990 / 0693503642[/SQ-AL][EN-GB]Villa for sale in TEG area! The villa has an area of 396m2 and a land area of 769.5 m2. The first floor is organized in the living room where the cooking corner, the bedroom, the toilet and the veranda are located. The second floor is organized in three bedrooms with toilets integrated in the rooms. Floor 0 has an area of 92 m2 and is organized in Game room, storage, toilet, drying room, Wine cellar. The villa is fully furnished, equipped with chiller system. For more information contact us at: 0684073990/0693503642[/EN-GB] [BrokerID] => 12809083 [LocationIDName] => Tirana - Tirana - TEG [BusinessTypeIDName] => For sale [Price] => 1000000.00 [HasPriceUnderAppreciation] => 0 [ExportAddress] => 0 [ExportGeoreference] => 0 [Format] => .jpeg [UID] => 09ec04f6-33f4-1d1e-19cf-1844c3ae562d [PersonalContactEmailSearch] => [CurrencyIDName] => CE, Euros [PersonalContactPhoneSearch] => [SquareMetre] => ) )
Per Shitje 90,000€
 • 1402
 • 445.00 m2
 • 0
 • 0
Per Qira 3,500€
 • 1368
 • 360.00 m2
 • 5
 • 5
Per Shitje 2,700€
 • 1344
 • 152.60 m2
 • 3
 • 2
Per Qira 2,500€
 • 1325
 • 350.00 m2
 • 3
 • 4
Per Shitje 1,000,000€
 • 1318
 • 396.00 m2
 • 4
 • 4