Poste Parkimi ne Shitje Prane Residences 3d afer Kodres se Diellit. Rruga Hasan Vogli, Tirana

Sold 15,000 €

Features

  • ID: REA1887
  • Property Type: Garage
  • Area:: 16 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 15,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Poste Parkimi ne Shitje Prane Residences 3d Selite. Shiten poste Parkimi tek Kompleksi 3d afer Kodres Se diellit ne katin minus 1. Postet preferohen te shiten te 2 bashke . Cmimi i 2 posteve bashke eshte 30 mij Euro. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, kontaktoni ne: 0684073990 ose E. [email protected]