Zyre me Qira Qender te Tiranes 240m2 Qender te Tiranes, Tirana

For Rent 3,300 €

Features

  • ID: REA2049
  • Property Type: Office
  • Area:: 240 m2
  • Rooms: 5
  • Status:Used
  • Price: 3,300 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira ambient per zyre ne Qender te Tirnes .Ambienti ka nje siperfaqe prej 240 m2. Ambienti disponon sistem kondicionimi qendror. Ambienti ka orientim Jug -Lindje gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te mire te dites. Ambienti eshte pjese e nje qendre biznesi ne qender te Tiranes qe ofron te gjitha facilitetet. Ambjenti oranizohet ne 5 ambjente te ndara per zyra me, 2 tualete , 3 ballkone dhe 1 dhome serverash. Ambjenti ka nje vendodhje perfekte ne qender te Tiranes qe e ben te mundur aksesin ne gjitha institucionet e rendesis se larte. Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Property location

Similar Properties