Jepet me qira apartament 2+1, prane TEG-ut. , Tirana

For Rent 1,400 €

Features

  • ID: REA2091
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament 2+1 prane TEG-ut.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 131 m2 dhe eshte i ndare ne dy dhoma gjumi, nje sallon dhe kuzhine, 2 tualete.
Eshte i mobiluar me mobilie shume cilesore dhe moderene, i dizenjuar me arkitekt per te shfrytezuar te gjitha ambientet.

Rezidenca ku ndodhet eshte nder me te mirat dhe te sigurtat, larg zhurmes dhe qytetit, per nje qetesi maksimale.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi!

Per me teper informacion na kontaktoni ne :0684073990

Similar Properties