Apartament me qera te rruga e Kosovareve , Tirana

For Rent 400 €

Features

  • ID: REA2100
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Apartament me qera te rruga e Kosovareve.
Apartamenti eshte pozicionuar ne rruge kryesore , ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.
Organizohet ne sallon,kuzhine,dhome gjumi dhe tualet,balkon,
Eshte i orientuar ne menyre te tille qe ka drite, gjate gjithe dites.
Per me teper informacion na kontaktoni jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990