Jepet me qera vile 3-kateshe prane liqenit artificial te Tiranes. Rruga e "Xibrakeve", Tirana

For Rent 3,500 €

Features

 • ID: REA2102
 • Property Type: Villa
 • Area:: 460 m2
 • Rooms: 5
 • Status:New
 • Price: 3,500 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 5

Description

Jepet me qera vile 3-kateshe prane liqenit artificial te Tiranes.
Vila ndodhet ne nje lagje tej mase te qete buze liqenit dhe ne krah te parkut te tiranes.
Siperfaqja e nje kati eshte 140 m2
Ne total jane 11 ambjente te gjitha te kondicionuara dhe te mobiluara
5 tualete
5 dhoma gjumi
2 dhoma ngrenie
3 dhoma ndenje
1 play room
1 pishine
Oborr me siperfaqje 460 m2
Disa ambjente te tjera dhe facilitete qe ka vila:
Tarrace me pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial.

Gjenerator automatik i qe mban me energji elektrike vilen
(ne rast se mungon energjia).
Uje 24 ore si dhe 5 mije litra rezerve.
Sistem kamerash ne gjithe cepat e prones.
Panel djellor per ngrohjen e ujit pa shpenzime elektrike.
Dhome garderobe.
Vaske me hidromasazh.
Ngrohje me oxhak, kondicioner dhe sobe pellet (ne varesi te ambjentit).
Vende parkimi (4 vende).

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne 0684073990

Area Features

 • View to Lake
 • Terrace
 • Garden
 • Swimming Pool