Jepet vile me qira ne Palase, Green Coast. , DHERMI

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA2111
  • Property Type: Villa
  • Area:: 241 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet vile me qira ne Palase, Green Coast.
Vila eshte e mobiluar me te gjitha facilitetet e nevojshme. E dizenjuar per pushime verore/dimerore, perfshin 3 dhoma gjumi, sallon, tualet.
Ka pishine dhe verande, te cilat e bejne akoma me shume atraktive, per familjare te cilet kane femije te vegjel .
Ndodhet ne nje nga pozicionet me te mira, nga veranda e se ciles shihet pamja relaksueuese e detit.
Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990/ [email protected]

Similar Properties