Shitet apartament 2+1, Twister Palace. , Tirana

For Sale 112,957 €

Features

  • ID: REA2116
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 86.89 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 112,957 €
  • Price/m2: 1300€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1, Twister Palace.
Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor shumë pranë qendrës së Tiranës, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare në një nga zonat më të preferuara edhe më të kërkuara të Tiranës.
Godina ka 11 kate banim, 1 kat dyqane dhe 2 kate parkim nëntokë.
Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensore, siguri 24 orë, shesh rekreacioni të gjelbëruar, mirëmbajtje elitare dhe shërbime të ndryshme.
Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: 0684073990/ [email protected]

Similar Properties