Apartamnet me qera 2+1, Ambasdor 3. , Tirana

For Rent 4,000 €

Features

  • ID: REA2122
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 170 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 4,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamnet me qera 2+1, Ambasdor 3.
Siperfaqe 170m2.
Kati i 15.
Qera:2000 euro.
Ndodhet shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së Parkut Kombëtar të Tiranës dhe pranë institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lodrave të fëmijëve, në një nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te Tiranes. Objekti i Ambasador 3 ofron pozicionim elitar, ndërtim me cilësi të lartë, siguri 24 -orëshe, mirëmbajtje elitare, dritë natyrale, jetesë në komunitet të zgjedhur, 4 ashensorë inteligjentë dhe 4 kate parkimi.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : +355684073990 - ose në email : [email protected].

Similar Properties