Apartament me qera 2+1, Ish parku i autobusave , Tirana

For Rent 530 €

Features

 • ID: REA2130
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 75 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 530 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

realpas.desciption

Jepet Apartament me qera te Ish parku i autobusave , rruga Ndre Mjeda.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhine.
Gjendet ne katin e 6 me ashensor.
Eshte i mobiluar dhe investuar.
Cmimi i apartamentit :530€
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni ne 0684073990

Similar Properties

RENTED
For Rent $ 300 €
 • 0 m2
 • 1
 • 1