Shitet super apartament ne Joy Residence , Tirana

For Sale 370,000 €

Features

  • ID: REA2134
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 124 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 370,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

realpas.desciption

Shitet super apartament ne Joy Residence!
.Ndertim i vitit 2020.
Kati i 1.
Apartamenti organizohet:
Korridor shperndares
2 dhoma gjumi
Tualet/Ballkon
Post parkimi
Ka ndricim natyral gjate gjithe dites,.
Mobilim super cilesor
Gjelberim
Privatesi dhe siguri 24h.
PS. apartamenti eshte i dhene me qera me kontate 2 vjecare.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne 0684073990

Similar Properties