JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: REA2144
  • Property Type: Multipurpose space
  • Area:: 36 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet ambient komercial me qira ne afersi te kryqezimit Brryl.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion dhe 1 tualet .
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0676208074 Email : [email protected]