JEPET AMBIENT ME QIRA, BULEVARDI GJERGJ FISHTA , Tirana

For Rent 500 €

Features

  • ID: REA2145
  • Property Type: Multipurpose space
  • Area:: 40 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 40€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet ambient me qira mbrapa Gjykatës së shkallës së parë.
Lokacion shumë i mirë për multipurpose reasons. Korridori lidhës të degezon drejt tualetit dhe më pas drejt një ballkoni, gjithashtu dy degëzime të tjera janë dy dhomat me hapësirë më të gjerë ku më së shumti gjatë paradites ka ndriçim dhe pozicionimi i ballkonit ndodhet në hyrje të objektit .
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0684073990 Email : [email protected]