Shitet vile individuale, Green Coast. , DHERMI

Sold 600,000 €

Features

  • ID: REA2155
  • Property Type: Villa
  • Area:: 460 m2
  • Rooms: 3
  • Status:New
  • Price: 600,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Shitet vile individuale, Green Coast.

E pozicionuar në linjen e 3.
Tipologjia e viles eshte 2 kate objekt.
Sipërfaqe ndërtimi: 151.42 m2
Verande 9 m2
Siperfaqe garazhi :37.41 m2.
Truall :294,87 m2
Organizohet ne:
Kati 0: sallon, dhome ngrenie-gatimi, tualet dhe verandë.
Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Vend parkimi i dedikuar për dy poste.

Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990 ose mund te na kontaktoni ne [email protected]

Similar Properties