Shitet apartament 1+1, Komuna e Parisit Medar Shtylla, Tirana

For Sale 136,320 €

Features

  • ID: REA2158
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 85 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Under Construction
  • Price: 136,320 €
  • Price/m2: 1600€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një kompleksi shumë cilësor, në ndërtim në një nga zonat më të aksesueshme dhe më të lakmueshme të Tiranës.
Sipërfaqja totale: 85.20m2

Cilësi të tjera:
• Cilësi e lartë punimesh
• Hapësira të gjelbërta dhe pedonale
• Hapësira të dedikuara për fëmijët, por jo vetëm
• Fasada të termoizoluara
• Organizim banese bashkëkohore

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties