Apartamente 2+1 me qira Bulevardi Bajram Curri Marteniteti I Ri, Tirana

For Rent 1,000 €

Features

  • ID: REA2163
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 130 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 1,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamente me qira ne zonen e Martenitetit te Ri apartamenti ndodhe prane rruges kryesore,apartamenti ka orientim Jug-Lindje me ndricim natyrale gjate dites,i mobiluar shume kendshem dhe me fines,pallati disponon dy ashensor dhe locatin te mir per dalje ne unaze dhe levizje ne gjith qytetin,apartamenti eshte i orgnizuar ne nje holl te madhe pritje sebashku me kuzhine,ne dy dhoma gjumi,dhe dy tualete eshte apartamente i mjaftueshem per nje familje me hapsira te bollshme.Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location