SHITET APARTAMENT 3+1, LIQENI I THATË , Tirana

For Sale 342,400 €

Features

  • ID: REA2171
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 214 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 342,400 €
  • Price/m2: 1600€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti gjendet në katin e parë dhe organizohet në një sipërfaqe prej 214m2 së bashku me oborrin i cili mund të shfrytëzohet mjaft mirë si një verandë.
Apartamenti është mjaft i bollshëm dhe në gjendje shumë të mirë.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]