SHITET APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT , Tirana

Sold 83,000 €

Features

  • ID: REA2190
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 50 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Refurbished
  • Price: 83,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 50m², ndodhet në katin e 2-të të një pallati në një nga zonat më të kërkuara në Tiranë.

Apartamenti organizohet në:
-1 dhomë gjumi;
-1 tualet;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;

Apartamenti është i sapo investuar dhe i pa banuar më parë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

  • Shopping Center
  • School

Similar Properties