SHITET AMBIENT KOMERCIAL, RRUGA IRFAN TOMINI Rruga Irfan Tomini, Tirana

For Sale 292,100 €

Features

  • ID: REA2192
  • Property Type: Shop
  • Area:: 127 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 292,100 €
  • Price/m2: 2300€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Ambienti gjendet në katin 0 të një pallati ekzistues,
buzë rruge dhe organizohet në:

127m2 sipërfaqe;
3 Tualete;
3,5 m lartësi;
Ideal per investim pasi aktualisht është i ndarë në 3
ambiente të lëna me qira.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në:
0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • School