SHITET AMBIENT KOMERCIAL, BULEVARDI BAJRAM CURRI , Tirana

For Sale 4,800 €

Features

  • ID: REA2193
  • Property Type: Shop
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 4,800 €
  • Price/m2: 4800€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet ambient komercial në Bulevardin Bajram Curri përballe Gjykatës së shkallës së parë, buzë rruge.
Lokacion shumë i mirë për biznes dhe ambienti mund të përdoret për zyrë, dyqane etj.
Momentalisht është i dhënë me qira.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • School
  • View to River

Similar Properties