JEPET ME QIRA SUPER VILË, ROLLING HILLS Lunder, Tirana

For Rent 6,000 €

Features

 • ID: REA2204
 • Property Type: Villa
 • Area:: 603 m2
 • Rooms: 4
 • Status:Used
 • Price: 6,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 3

Description

Vila ka një sipërfaqe ndërtimi prej 603 m2, sipërfaqe toke 1500m2 dhe organizohet në:

Kati-1: Dhomë ndenje, playroom, dhomë teknike, lavanderi, 2 poste parkimi.
Kati 0: Dhomë gjumi, 1 verandë, 1 tualet, dhomë ndenje, kuzhinë, 2 ballkone.
Kati 1: 2 Dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, dhoma matrimoniale ka tualetin dhe garderobën brenda.

Vila është ndër vilat më të veçanta që mund të keni parë, pasi është e arreduar me shumë finesë deri tek detajet më të vogla.

Oborri i vilës me një sipërfaqe të konsiderueshme, i pozicionuar në një zonë të mrekullueshme ofron një pamje relaksuese midis ajrit te pastër, natyrës dhe gjelbërimit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

 • Alarm
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • Shopping Center
 • Garden
 • Gym