SHITET APARTAMENT 1+1, TEK "CASA ITALIA" Rruga 29 Nentori, Tirana

For Sale 900 €

Features

  • ID: REA2219
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 59.9 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Under Construction
  • Price: 900 €
  • Price/m2: 900€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ka një siërfaqe totale prej 59.9 m2 dhe gjendet në katin e 1-rë të banimit të një prej komplekseve më të reja të zonës.
Sipërfaqja e apartamentit organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën;
-1 tualet;
-1 ballkon.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

  • Shopping Center