COMMERCIAL ENVIRONMENT FOR SALE, NEAR DELIJORGIT Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

For Sale 4,600 €

Features

  • ID: REA2225
  • Property Type: Shop
  • Area:: 110 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 4,600 €
  • Price/m2: 4600€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Ambienti komercial ndodhet në katin 0 buzë rruge, pranë kompleksit Delijorgji dhe organizohet në një sipërfaqe prej 110m2.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh dhe përbën një mundësi të mirë investimi pasi ka vizibilitet të lartë nga rruga kryesore si dhe ndodhet në një zonë shumë të mirë.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]