OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA E DIBRËS Rruga e Dibres, Tirana

Sold 150,000 €

Features

 • ID: REA2228
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 105 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 150,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 104.5 m2 dhe është i pozicionuar në katin e katërt të një prej pallatave më të reja tek zona e Rrugës së Dibrës.
Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Përveç të tjerash, apartamenti ka një vendodhje shumë te favorshme , duke qenë vetëm 5 minuta larg qendrës dhe shumë pranë institucioneve.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Similar Properties