3+1+2 apartment for rent, on Zogu I-rê Boulevard Prane Universitetit te Shkencave te Natyres, Tirana

For Rent 550 €

Features

 • ID: REA2232
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 97 m2
 • Rooms: 3
 • Status:Used
 • Price: 550 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ndodhet në bulevardin Zogu I-rë, pranë Universitetit të Shkencave të Natyrës, në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2 Neto dhe organizohet në:
-3 Dhoma Gjumi;
-2 Tualete;
-1 Ballkon;
-1 Dhomë Ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 Korridor shpërndarës

Pallati ku ndodhet apartamenti është një ndërtesë me ashensor.
Apartamenti jepet plotësisht i mobiluar dhe ka ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Area Features

 • City Center
 • Hospital
 • Public Library
 • School