Apartament 1+1 në shitje, pranë TEG ! , Tirana

For Sale 185,000 €

Features

  • ID: REA2234
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 78 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 185,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti ka siperfaqe 78.46 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas korridori ben shperndarjen te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i investuar me firnitura cilesore te cilat krijojne ambjent komod . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e ndertuar me standarte te larta , e konceptuar per te ofruar jetese te sigurt duke plotesuar standartet e ndertimeve Europiane . Apartamenti eshte i dhene me qera . Ky apartament eshte nje oportunitet i mire investimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

  • Shopping Center
  • Hospital