Apartament 2+1 ne shitje, ne afersi te TEG ! , Tirana

For Sale 210,000 €

Features

 • ID: REA2235
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 120 m2
 • Rooms: 2
 • Status:New
 • Price: 210,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

Description

Apartament 2+1 ne shitje ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar me standarte te larta Europiane i konceptuar per te ofruar jetese te sigurt dhe cilesore . Apartamenti eshte kati i 3-te , ka orientim Jug-Perendim

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

 • Shopping Center
 • School
 • View to Mountain