Shitet ambjent biznesi ne zonen e Kamzes , Kamëz

For Sale 1,500 €

Features

  • ID: REA2257
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 148 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 1,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet ambjent biznesi ne zonen e Kamzes me nje siperfaqe totale prej 148.37 m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ndertuar me cilesi dhe i mire administruar. Ambienti eshte i certifikuar me dokumentacion te rregullt dhe ndodhet prane rruges kryesore, me lartesi te pershtatshme per ambjent komercial.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]