SHITET AMBIENT KOMERCIAL, SHESHI WILLSON Sheshi Willson, Tirana

For Sale 2,360 €

Features

 • ID: REA2258
 • Property Type: Shop
 • Area:: 225 m2
 • Rooms: 0
 • Status:Used
 • Price: 2,360 €
 • Price/m2: 2360€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Shitet ambient komercial tek Sheshi Willson, me një sipërfaqe prej 224.5 m2. Ambienti ndodhet në katin -1, "Open Space" buzë rruge, në një nga zonat më me qarkullim në Tiranë.
Ambienti disponon planimetri dhe dokumentacion të rregullt.
Aktualisht ambienti është i dhënë me qira afatgjatë për një biznes serioz.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • School