Ambjent komercial me qera ne afersi te bllokut ! , Tirana

RENTED 2,900 €

Features

 • ID: REA2268
 • Property Type: Commercial
 • Area:: 225 m2
 • Rooms: 0
 • Status:Used
 • Price: 2,900 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Ambjent komercial me qera ne afersi te bllokut ! Ambjenti ka siperfaqe 225 m2 eshte open space . Ambjenti eshte kati 0 i nje qendre biznesi e cila eshte e pozicionuar ne rruge kryesore . Qendra eshte e ndertuar me standarte bashkekohore , ofron ambjente zyra dhe sherbimi me qera . Ambjenti eshte mundesi shume e mire per te zhvilluar biznese sherbimi sepse eshte kati 0 . Vlera e publikuar perfshin dhe taxen. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library
 • School

Similar Properties