JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL, RRUGA HOXHA TAHSIM Rruga Hoxha Tahsim, Tirana

For Rent 2,000 €

Features

 • ID: REA2289
 • Property Type: Shop
 • Area:: 100 m2
 • Rooms: 0
 • Status:Used
 • Price: 2,000 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira super ambient komercial, tek rruga "Hoxha Tahsim",
Ambienti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe ndodhet në katin 0, buzë rruge.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi, pasi është "Open Space" dhe ka fasadë xhami tepër të favorshëm për reklaminin e biznesit.

Ambienti gjithashtu disponon dhe një post parkimi nga mbrapa, i cili lidhet direkt me ambientin përmes një hyrje të dedikuar.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Similar Properties