Bar Restorant për qira, pranë QSUT-së Rruga Arben Minga, Tirana

For Rent 2,000 €

Features

  • ID: REA2327
  • Property Type: Bar / Restaurant
  • Area:: 200 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 2,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet me qira Bar Restorant prane spitaleve , rruga "Arben Minga".

Restoranti ka një sipërfaqe prej 180m2 Neto dhe organizohet në:
kati -1 i cili mund të përdoret si pjesë magazinimi;
kati 0 në të cilin ndodhet dhe pjesa e restorantit.

Ambienti është i pajisur me sistem kondicionimi, aspirim cilësor, me parket dhe i mobiluar gati për punë.
Gjithashtu ambienti disponon hipotekë dhe dokumentacion të rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]