Apartament 2 +1për qira, përballë Ambasadës Amerikane Rruga e Elbasanit, Tirana

RENTED 850 €

Features

  • ID: REA2328
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 135 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 850 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

jepet me qira apartament 2+1, me nje sipërfaqe neto 135m2 , i organizuar në:
-2 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit i cili jepet pajisur me elektroshtëpiake;
-1 tualet;
-1 ballkon.

Ambjenti është i përshhtshëm për tipologji te ndryshme biznesi si: zyra apo studio pasi ka fasadë xhami.
Ndodhet në katin e 4 të banimit të një pallati të pajisur me 2 ashensorë përdorimi.,
Gjithashtu prona disponon dhe post parkimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties